CDP (CREATIVE DESIGN PEOPLE) SIA CDP ir arhitektūras un dizaina uzņēmums, kuru 2008. gadā dibināja Kristians Zemgals un Zinta Zemgale, ap sevi pulcējot saliedētu profesionāļu komandu.

KRISTIANS ZEMGALS - uzņēmuma vadītājs un radošā personība, jau no agras bērnības saistīts ar mākslas pasauli. Izglītību ieguvis ar mākslu, dizainu un arhitektūru saistītās mācību iestādēs. Pabeidzis Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļu. Paralēli studijām stažējies vairākos arhitektu birojos. Klientu atzinību izpelnījies Kristiana Zemgala raksturīgais stils – izcelt “tīras” līnijas un formas, kas seko funkcijai. MĒRĶIS: Mūsu galvenais mērķis ir radīt un materializēt labas arhitektūras un dizaina idejas. Projektēt funkcionālas, modernas ēkas ar pievilcīgu vizuālo tēlu, tādā veidā attīstot un bagātinot apkārtējo vidi.

PAKALPOJUMI: Individuālu būvprojektu izstrāde Būvprojektu saskaņošana Interjeru projektu izstrāde Labiekārtojumu projektu izstrāde Autoruzraudzība un būvniecības vadība Mēbeļu projektēšana Produktu dizaina izstrāde Vizuālā dizaina projekti Mākslas projektu izstrāde.

SADARBĪBA:
 Sadarbojamies ar uzņēmumiem un projektu attīstītājiem. Palīdzam radīt kvalitatīvus projektus un produktus. Ticam, ka labs dizains un radošas idejas palīdz veidot veiksmīgu biznesu. Sadarbībā ar individuāliem pasūtītājiem lielu uzmanību veltam topošā projekta 3d modelēšanai, lai pēc iespējas radītu reālistiskāku uztveres materiālu pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas. 3d vide ļauj precīzāk veikt projekta izmaksu aprēķinus un vēlāku realizāciju. Vairāku gadu laikā esam izveidojuši komandu, kurā ietilpst pieredzējuši nozares speciālisti, kuri izprot mūsu redzējumu un spēj to realizēt. 
Projektēšanas procesā piedalās arhitekti, arhitekti tehniķi, būvkonstruktors, inženieri un būvniecības speciālisti ar ilggadēju darba pieredzi. Realizēti vairāk kā 50 projekti. Nodrošinam būvprojektu izstrādes un realizācijas pilnu ciklu.